Dünya Kalıp - Sac Metal Kalıp Üretimi

2006 yılında kurulan “DUNYA KALIP”  1600M2 ve 4500M2 kapalı alana sahip Şekerpınar ve Dilovası lokasyonlarında transfer ve tandem pres hatlarına anahtar teslim sac parça kalıp imalatı alanında OEM ve Tier1-2 seviye müşterilerine hizmet vermektedir. 

Fiyat-Kalite-Teslimat performansını maksimize edebilmek amacı ile sürekli gelişme, insan ve makine yatırımı ile Türkiye otomotiv sektörünün öncü kalıp imalat firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Değişen sektör şartlarına uyum sağlayan tecrübeli yönetim ve imalat kadrosu ile dünyanın her yerine kalıp üretebilen firmamız siz değerli müştelerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilermektedir.
 

Vizyon

Kalıp imalaltında ve CNC freze işleme teknolojileri konusunda etkin ve teknolojik çözümler üretmek için kendini devamlı geliştirirken, müşterileri beklentilerini tamamen karşılayacak hizmet ve ürün sunmak; yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Misyon

İşinin gereği olan teknolojik yöntem ve makinelerini kullaranak, müşteri ve çalışanın memnuniyetini sağlamak için gerekli yatırım ve çalışmaları yapmak.